Listopad 2010

Vzdaluju se ...

13. listopadu 2010 v 19:58 | Signorina Confusa |  Giorni confusi
...
Měli jste někdy pocit, že jste úplně mimo společnost, ve které žijete? Spíš ve které jste nuceni žít? Ne? Potom tento článek asi nepochopíte.
Žiju se starším (ale zas ne o tolik) mužem, bez rodičů, lítám ze školy do práce, z práce do školy, nevím, kde mi hlava stojí, v noci nespím, protože sexuju. A ostatní kolem mě chodí do školy, ze školy chlastat, z chlastání zase na nějakou chlastačku, moc se neučí, brigáda jim nic neříká ... a to jsem prosím na gymplu. A teď mi řekněte, o čem si mám s takovými lidmi povídat. Všichni strejdovi (panebože, nemůžu mu tak říkat .... tak tedy pan Š.) ... znovu. Všichni přátelé pana Š. jsou stejně staří nebo starší než on a jsou naprosto úžasní! Stačila jsem se poznat jen s pár lidmi, ale myslím, že jsme si navzájem rozuměli a neviděli se naposledy. Domluvili jsme se se dvěma jeho přáteli (pár), že pojedeme 20. do Jihlavy do multikina na HP - Relikvie smrti. Ehm ... toho HP sem navrhla já :D pozůstatek dítěte ve mně. Ale všichni souhlasili, že je to prej dobrá konina, a pan Š. na mě mrkl, že z toho stejně nic mít nebudu :D:D:D .... doufám, že ty lístky, co koupil, jsou vzadu ... :D. Ale to jsem odbočila ... .
Panebože, já už nechci chodit na gympl. Já už chci mít střední z krku, odstěhovat se s Š. do Brna, chodit na VŠ ... . No jo, ale ...
SC
Jedno srpnové prázdninové odpoledne s mojí kámoškou(?)

OMG

10. listopadu 2010 v 18:32 | Signorina Confusa |  Giorni confusi
OMG! Signorina Confusa zapomněla heslo!
A pak si vzpomněla.
A nebyla tu víc jak dva měsíce.
OMG!
Lidi, co vám budu povídat. Hned jak začla škola, tak jsem přestala mít čas. A opravdu, hned od 1. září.
Navíc, jsem se odstěhovala od rodičů. Ke strejdovi. Ehm ... . Matka řvala, nadávala, vyhrožovala, ale nakonec mě pustila. Řekla, že když incest, tak ať si to teda aspoň užiju. Jak sem jí asi tak měla vysvětlit, že s ním příbuzná NEJSEM?!
Víte, cítím se strašně dospěle. Jeho 21. narozeniny jsme oslavili 24hodinový sexuálním maratonem. Dobře, tak jsme chodili na záchod, napít se, najíst se, zakouřit si, ale furt sem byla nahá nebo v županu. OMG, to bylo nejlepší 24 hodin mého života. A teď tu leží na posteli, cpe do sebe bramboráky, na který já jsem expert (věřte mi, každej byste chtěl jíst bramboráky od Signoriny Confusy! :D:D), a kouká na zprávy. Nejsem náhodou už vdaná? ....