Vzdaluju se ...

13. listopadu 2010 v 19:58 | Signorina Confusa |  Giorni confusi
...
Měli jste někdy pocit, že jste úplně mimo společnost, ve které žijete? Spíš ve které jste nuceni žít? Ne? Potom tento článek asi nepochopíte.
Žiju se starším (ale zas ne o tolik) mužem, bez rodičů, lítám ze školy do práce, z práce do školy, nevím, kde mi hlava stojí, v noci nespím, protože sexuju. A ostatní kolem mě chodí do školy, ze školy chlastat, z chlastání zase na nějakou chlastačku, moc se neučí, brigáda jim nic neříká ... a to jsem prosím na gymplu. A teď mi řekněte, o čem si mám s takovými lidmi povídat. Všichni strejdovi (panebože, nemůžu mu tak říkat .... tak tedy pan Š.) ... znovu. Všichni přátelé pana Š. jsou stejně staří nebo starší než on a jsou naprosto úžasní! Stačila jsem se poznat jen s pár lidmi, ale myslím, že jsme si navzájem rozuměli a neviděli se naposledy. Domluvili jsme se se dvěma jeho přáteli (pár), že pojedeme 20. do Jihlavy do multikina na HP - Relikvie smrti. Ehm ... toho HP sem navrhla já :D pozůstatek dítěte ve mně. Ale všichni souhlasili, že je to prej dobrá konina, a pan Š. na mě mrkl, že z toho stejně nic mít nebudu :D:D:D .... doufám, že ty lístky, co koupil, jsou vzadu ... :D. Ale to jsem odbočila ... .
Panebože, já už nechci chodit na gympl. Já už chci mít střední z krku, odstěhovat se s Š. do Brna, chodit na VŠ ... . No jo, ale ...
SC
Jedno srpnové prázdninové odpoledne s mojí kámoškou(?)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik myslíš, že mi je let?

12-14 50% (10)
15-17 40% (8)
18-20 10% (2)

Komentáře

1 Ashley Ashley | Web | 14. listopadu 2010 v 12:46 | Reagovat

:) Stáva sa občas že sa medzi rovesníkmi nájde nejaká výnimka akou si teraz ty...pred rokom možno viac som si tiež tak nejak pripadala, nemala som síce staršieho priateľa ale mala som omoho viac skúseností a bolo mi čudné počúvať ako sa spolužiačky zabávajú na nejakých veciach ktoré mne vôbec vtipné nepripadali...ty si zase ešte vyšší stupeň ale na tvojom mieste by som to brala ako pozitívum...oni k tejto etape dôjdu až o nejaký čas a ty už budeš mať dávno preklepnuté ako to chodí...ak ti tie párty nechýbajú ( čo si myslím, že nemajú prečo) užívaj si to, čo práve máš ty ;-)

2 Missy Missy | 14. listopadu 2010 v 13:46 | Reagovat

Hey to je na Zelné Hoře focený:DTy si ze Žďáru nad Sázavou? :O

3 nezkrotna-lady nezkrotna-lady | Web | 8. prosince 2010 v 18:11 | Reagovat

..jo, jsem taky jiná než ostatní a tim se dost odlučuju od lidí ze školy.. mam nejlepš í přátelé, kterří jsou o dost starší než já a je mi s nima fajn.. :) jen si to užívej ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama